^Powrót na górę
  
  
  

MALUCH PLUS

Gmina Miejska Złotoryja, na podstawie złożonego wniosku, otrzymała dofinansowanie w formie dotacji celowej na realizację zadania w edycji 2021 r. Środki finansowe są przeznaczone na zapewnienie funkcjonowania 8 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 utworzonych przez Gminę z udziałem programu „Maluch+" w Żłobku Miejskim w Złotoryi.

Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+" 2021 ma na celu zwiększenie dostępności terytorialnej i finansowej miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów dla wszystkich dzieci, a także podwyższenie standardów opieki.
Na podstawie zawartej w dniu 28 czerwca 2021 r. umowy z Wojewodą Dolnośląskim, wartość uzyskanego dofinansowania wyniosła: 7 680,00 zł,całkowita wartość zadania:9 600,00 zł.
Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu państwa.

 

 

Ważna Informacja dotycząca rozprzestrzeniania się koronawirusa

Dyrektor Żłobka Miejskiego w Złotoryi,że na podstawie decyzji premiera rządu placówka zostaje zamknięta do świąt wielkanocnych rekrutacja do placówki trwa nadal a wnioski prosimy składać drogą e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do skrzynki podawczej w wózkowni placowki. 

*Rodzicu - w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy Ci się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. A Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz. U. 2017, poz.1368).

Copyright © 2022. Żłobek Miejski z Grupami Przedszkolnymi w Złotoryi Rights Reserved.